Upozornění

Aplikace není optimalizována pro prohlížeč, který používáte a nemusí fungovat správným způsobem!

Prosíme, použijte některý z následujících prohlížečů.Nápověda

Nápověda poskytuje stručné a souhrnné informace o všech funkcionalitách portálu, významu jednotlivých sekcí a nabízí odpověď na nejčastější dotazy uživatelů.

Vítejte v nápovědě!

Nápověda procesního portálu, ve které se právě nacházíte, vám poskytuje ucelený přehled všech dostupných funkcionalit portálu včetně stručného popisu jejich významu i fungování. Cílem této nápovědy není do detailu popsat každé dostupné tlačítko, nýbrž umožnit novým uživatelům portálu se snadno a rychle zorientovat a porozumět významu jednotlivých sekcí, diagramů, použitých symbolů a jiných částí portálu, které jsou pro práci s ním klíčové.

Dozvíte se zde například význam symbolů a diagramů interních procesů a služeb, ale také jednotlivých symbolů či způsobu jejich použití. Naučíte se pracovat s rozhraním pro zobrazení diagramů, orientovat se v organizační struktuře či pracovat s databází dokumentů. Zjistíte, jak rychle a efektivně vyhledávat informace na portále, jak zadat návrh na zlepšení, nahlásit požadavek na zmapování chybějícího procesu či oznámit neaktuální informace v procesu. Slovníček pojmů vám prozradí význam nejpoužívanějších pojmů a v sekci často kladených dotazů naleznete nejdůležitější problémy, na které mohou uživatelé narazit.

Pokud vám však i po přečtení nápovědy zůstává stále nějaká část portálu nejasná, neváhejte kontaktovat administrátory portálu na e-mailové adrese procesy@fel.cvut.cz.